banner
nov 18, 2019
25 Views
3 0

Ako jednoducho a efektívne urýchliť chudnutie?

Written by
banner

Existuje absolútne jednoduchý, vedeckým výskumom overený systém, ktorý dokáže urýchliť chudnutie. Nemusíš nič uberať. Práve naopak. Pridať.

Už vieš, že keď chceš schudnúť, musíš mať v prvom rade nastavený optimálny a Tebe prispôsobený stravovací plán. Bez toho to jednoducho fungovať nebude. Chudnutie a stravovanie spolu tak úzko súvisí ako potrebnosť muža a ženy na splodenie dieťaťa.

Takže predtým ako budeš chcieť svoje chudnutie urýchliť, tak najskôr znormalizuj svoju chladničku.

Ak ku svojmu optimálnemu stravovaniu pridáš cvičenie, máš obrovský predpoklad k úspechu.

To sú dva základné body.

Ale…

Stále sa to dá vylepšiť. Vylepšiť malými drobnosťami, ktoré možno doteraz neboli vidieť. Takže…

Ako urýchliť chudnutie?

Môžeš držať 100% nastavenú diétu, môžeš sa hodiny potiť vo fitku svojim kardio tréningom… a stále z toho môžeš vyťažiť viac bez akejkoľvek námahy navyše.

Štúdie totiž dokázali, že:

  • Vždy, keď vypiješ pohár vody, tak nakopneš svoj metabolizmus na najbližšiu 1hodinu až 1 hodinu a 30 minút. (zdroj 1, zdroj 2)
  • Ľudia, ktorí vypijú 30 minút pred každým jedlom 500ml čistej vody schudli počas výskumu o 44% viac ako ľudia, ktorí vodu nevypili. (zdroj 3)

Vidíš? Tak málo stačí na urýchlenie chudnutia.

Keď už sme pri tom, dám Ti jednu radu zdarma na chudnutie. Túto radu posielam svojim klientom hneď v prvom e-maile, keď začneme spoluprácu:

Uvedom si dôležitú vec. Ráno Ti zazvoní budík a Ty sa preberieš, začne fungovať Tvoj mozog. To ale neznamená, že metabolizmus nezostal v spánkovom režime a pre správne fungovanie Tela jednoducho musíš nakopnúť aj ten… a nie, nemusia to byť raňajky. Dá sa fungovať aj s „oddialenými“ raňajkami.

Priprav si večer pred spaním odšťavený citrón s čistou vodou a ráno vypi do prvej hodiny po zobudení 500ml takéhoto nápoja (nedávaj ho na noc do chladničky!).

Malý krok pre Teba ale veľký pre chudnutie 🙂

Ak chceš vedieť oveľa viac takýchto trikov, určite si pozri môj kurz chudnutia.

Article Tags:
Article Categories:
Zdravie a životný štýl
banner

Comments are closed.